آشنایی با بهترین کابل اپ دستگاه کارتخوان

کارتخوان سیار PAX S90 صفحه رنگی
مهر ۲۱, ۱۳۹۹
آشنایی با شیوه خرید کابل اپ دستگاه کارتخوان
آشنایی با شیوه خرید کابل اپ دستگاه کارتخوان
مهر ۲۱, ۱۳۹۹

آشنایی با بهترین کابل اپ دستگاه کارتخوان

کابل اپ دستگاه کارتخوان

دستگاه های pos در شبکه ی بانکی تمام دنیا نقش مهمی در تبادل اطلاعات ایفا می کند. کابل اپ دستگاه کارتخوان یکی از لوازم جانبی مهم جهت این تبادل می باشد. مدل های مختلفی از دستگاه های کارتخوان در کشور برای تبادل اطلاعات با شبکه بانکی وجود دارند. بعضی از این دستگاه های از طریق سیم کارت و به صورت سیار هستند و برخی دیگر از طریق کابل به تلفن یا کامپیوتر وصل می شوند و یا از طریق وای فای انواع تراکنش ها را انجام می دهند.

اما تقریباً رایج ترین و پر طرفدارترین دستگاه ها برای فروشگاه ها و مراکز خرید بزرگ دستگاه هایی هستند که از طریق کابل اپ دستگاه pos به یک مودم وصل می شوند و از طریق اینترنت به شبکه بانکی متصل می شوند و سرعت انجام تراکنش ها چندین برابر می کنند. اما همچنان در فروشگاه ها و خرده فروشان از دستگاه های سیار یا دستگاه های متصل به تلفن ثابت استفاده می کنند که تقریباً سرعت چندانی ندارند.

بهترین کابل اپ دستگاه کارتخوان

بهترین کابل اپ دستگاه کارتخوان

معرفی بهترین کابل اپ دستگاه کارتخوان

برای اتصال دستگاه های کارتخوان و استفاده از آن ها لازم است از لوازم جانبی با کیفیت و مدرن استفاده شود. کابل اپ دستگاه کارتخوان یکی از این لوازم می باشد که تقریباً در تمامی دستگاه های کارتخوان استفاده می شود.اتصال از طریق کابل اپ راه را برای ارتباط گسترده ی چند شبکه فراهم می کند. این کابل ها در انواع مختلفی در بازار عرضه می شود و شما باید در زمان انتخاب توجه نمایید که دستگاه کارتخوان از چه پورتی پشتیبانی می کند و شما با توجه به آن پورت سر فلزی یا سر پلاستیکی را خریداری کنید.

مزایای استفاده از بهتری کابل اپ دستگاه کارتخوان

مهم‌ترین مزایایی که برای استفاده از بهترین کابل اپ دستگاه کارتخوان می توان برشمرد که شامل جنس کابل با کیفیت، سازگاری با انواع مدل های کارتخوان، کاربری آسان، حذف کردن سایر سیم های اضافه، قیمت مناسب و … می باشد. با توجه به اینکه کابل های اپ در درون آن ها چیپست تعبیه شده است از جنس فوق العاده ای برخوردار هستند و در مدل های مختلف کارتخوان قابل استفاده هستند و از طریق این کابل سرعت اتصال به شبکه بانکی و همچنین سرعت انجام انواع تراکنش ها بیشتر و بهتر می شود و وقتی از این کابل برای اتصال کارتخوان به کامپیوتر استفاده کرد می توان انواع مشکلات نرم افزاری دستگاه را با فلش کردن ساده رفع کرد و همچنین می توان برای چاپ صورت حساب های مالی و حسابداری و سند زدن برای هر خرید و تراکنش استفاده کرد.

انواع کابل اپ دستگاه کارتخوان

انواع کابل اپ دستگاه کارتخوان

انواع کابل اپ دستگاه کارتخوان

اتصال چندین شبکه به همدیگر از طریق کابل اپ دستگاه کارتخوان امکان پذیر است و وقتی بخواهید کارتخوان خود را از طریق شبکه اینترنت به شبکه بانکی متصل کنید به کابل شبکه نیاز دارید. اما همانطور که گفتیم هر دستگاهی از پورت خاصی پشتیبانی می کند. کابل ها در دو نوع پورت سر فلزی و پورت سر پلاستیکی در بازار تولید و به فروش می رسد. دوام و ماندگاری هر دو مدل بسیار بالا است و شما می توانید چندین سال با خیال راحت از این کابل ها استفاده کنید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button